Kluci červení králičí narozeni 7.3.2013

   FAIMOLD´S OAK

Registrovaná chovatelská stanice jezevčíků dlouhosrstých trpasličích/králičích,  založena v roce 2001.

Zbarvení našich odchovů: červená ve všech formách, černá s pálením, tygrovaná.

Nahoru English Deník Fotonovinky Zajímavosti In memoriam Odkazy

   

 

Úvod
Nahoru

Důvod koupě

Flasinka 4 roky

Tento příběh začíná již v roce 2002, kdy jsme si kvůli fiktivní zájemkyni o jedinou fenku z našeho vrhu A, tuto fenku neponechali, ačkoliv jsme ji tenkrát moc chtěli. Na pejsky jsme zájemce neměli a tak jsme si řekli, že je fajn, že máme zájemce na fenu a necháme si pejska. Pro fenku si nakonec fiktivní paní nikdy nepřijela, my jsme mezitím přilnuli více k pejskovi a fenku - Alcesii Faimold´s Oak zvanou Sissi - jsme nabídli dál.

Dnes vlastně této paní děkuji, neboť bez ní bychom nikdy nepoznali současnou majitelku - úžasnou přítelkyni Simone Giddelo Kinskou, díky níž se nám "malá Sissi" vrátila v podobě její dcery Flashie. Není to vše, díky této fiktivní zájemkyni však u nás zůstal i pejsek Alwin Faimold´s Oak, který, ač neplánovaně a bez ambicí, aktivně působil v chovu, dal základ mnoha stanicím a předal tak geny nejen Ythose vom Rainerschloessl, kterého zloba a závist některých chovatelů zdiskreditovala z chovu.....

Ve Flasince koluje krev tedy jak strejdy Alwinka, tak dědy Ythose (oba tito pejsci před nedávnem uhynuli) a nám zůstala krásná, plnochrupá, kosterně bezchybná pokračovatelka rodu po naší Anneli.


 


Copyright Faimold´s Oak © 2001 - 2013
Naposledy změněno: 14. 03. 2013
Počet přístupů od listopadu 2001:
[CNW:Counter]

Copyright - FAIMOLD´S Oak